نقد و بررسی فیلم های هندی Andhadhun،Badhaai Ho،Bareilly Ki Barfi، Daawat-e-Ishq، Half Girlfriend، Notebook، Jabariya Jodi، Hasee to phasee
سلام به همه دوستان گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه.عید فطر رو هم پیشاپیش به همه تون تبریک میگم. خوب با چند تا گزارش کوچولو از چند تا فیلم در خدمتتون هستم.امیدوارم ببینید و لذت ببرید. .
.:: Half Girlfriend/2017 ::. عشق محالترین اتفاقیه که میتونه بین دو انسان با دو فرهنگ،دو جغرافیا و دو سطح طبقاتی متفاوت رخ بده و به ثمر بنشینه. تکرار میکنم؛" به ثمر بنشینه". بنابراین وقتی در شروع داستان میبینیم "مادو" سراسیمه خودشو میرسونه به خونه "ریا" و میبینه تمام چیزی که از ریا به جا مونده یه سری خرده ریز و یه نامه اس،در تمام طول یک سوم ابتدایی داستان به چنین فرجامی حق میدیم اما واقعیت اینه که ماجرا چیز دیگه ایه. داستان بعد از شوک ابتدایی به چند سال قبل برمیگرده. مادو یک بسکتبالیست عالیه و با گرفتن بورسیه تحصیلی از یکی از دانشگاه های معتبر دهلی،از شهر محرومش راهی دهلی میشه.دانشگاه در همون بدو ورود توی ذوقش میزنه چون زبان رسمی اونجا انگلیسیه و مادو متاسفانه در این زمینه تقریبا صفره.مصاحبه اش به سختی پیش میره و مادو با ناامیدی مطلق به فکر برگشت به شهرشه که ناگهان انگیزه ای قوی میخش میکنه به دانشگاه و حتی جهانی که آدمی به سادگی و سربه زیری اون در خوابهاشم نمیدیده. مادو در نگاه اول عاشق ریا، شاهدخت دانشگاه میشه و پا به جهان جدیدی میذاره. ریا دختر دوریه.دور از همه؛ کم حرف و آروم و سرد و در حال زندگی در جهانی به شدت شخصی.کسی که در ابتدای داستان میفهمیم بزرگترین وحشتش شکسته و عجیب اینکه میبینیم قبل از قطعی شدن شکستش فرار میکنه تا با نتیجه، روبرو نشه. ریا تا مدتها متوجه وجود مادو نیست اما کم کم این غریبه رو که مثل سایه در تعقیبشه میبینه و به واسطه علاقه مشترکشون بسکتبال،دوست میشن؛ دو دوست واقعا خوب. این دوستی و نزدیکی آروم آروم مادو رو متوجه تفاوتهاش با ریا میکنه و وقتی نگران از آینده رابطه اش با ریاست با راهنمایی غلط دوستاش اشتباهی میکنه که نتیجه اش باختن عشقشه.کارت عروسی ریا که به دستش میرسه جهان جدیدش در تاریکی فرو میره و مادو با یک دنیا خاطره تنها می مونه تا اینکه چند سال بعد تصادفا باز با ریا روبرو میشه. این فیلم رو با اطمینان کامل به همه پیشنهاد میکنم.بسیار لطیف و آروم و گرم و پرامیده و مطمئنم دیدنش میتونه حتما حالتون رو بهتر کنه. امیدوارم ببینیدش و لذت ببرید.

.::Notebook/2019::.
کبیر بعد از اشتباهی سخت،از ارتش اخراج میشه و درحالیکه هنوز تحت تاثیر مشکلات روحی ناشی از اشتباهشه تصمیم میگیره رو بیاره به شغل معلمی و بره به مدرسه دولتی وورال که محل تدریس سابق پدرشه و به دلیل نداشتن معلم در آستانه تعطیلیه. مدرسه در یک ناکجاآباد در منطقه مسلمان نشین کشیمر واقع شده.جایی که نه برق داره نه آب نه گاز و نه هیچگونه امکانات رفاهی و موندن در اونجا به منزله جهاد اکبره! کبیر اما یک از همه جا رونده و مونده اس و چاره ای جز موندن نداره هرچند که بدخلقی هاش که ناشی از جبرن کم کم و به واسطه پیدا کردن یک رفیق همدرد از بین میرن. فردوس،دختر جوونی که معلم سابق همین مدرسه اس از خودش دفتر خاطراتی به جا گذاشته که جادو کنه انگار،از مرز زمان و مکان میگذره و کبیر رو به صاحبش وصل میکنه. اراده و میل و خواستن از ته قلب چیز عجیبیه.اونقدر عحیب که سیستم جهان رو در مسیر رسوندن آدمی به آرزوش پردازش مجدد میکنه.محالتر از رسیدن کبیر و فردوس بهمدیگه امکان نداشت اما زمان خم شد و زمین محیا شد و اوندو رو بهم رسوند. این فیلم به واقع زیبا رو به همه پیشنهاد میکنم.
بقیه نقد ها در ادامه ی مطلب 

نقد و بررسی سریال کره ای هتل دلونا از رز عزیز| Hotel Del Luna

نقد و بررسی سریال کره ای هنرمندان از نسترن عزیز |Entertainer

نقد و بررسی سریال کره ای یک شب بهاری از رز عزیز |One Spring Night

نقد و بررسی سریال کره ای آخرین ماموریت فرشته:عشق از رز عزیز| Angel’s Last Mission: Love

دانلود سریال چینی رویای شیرین با زیرنویس فارسی | Sweet Dreams

دانلود پوشه و فولدر برای سریال های کره ای

نقد و بررسی سریال کره ای نور چشمانت از نسترن عزیز | The Light in Your Eyes

رو ,مادو ,ریا ,یک ,میکنه ,کم ,به همه ,و به ,و مادو ,به ثمر ,ثمر بنشینه ,jabariya jodi، hasee ,notebook، jabariya jodi، ,girlfriend، notebook، jabariya ,half girlfriend، notebook،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم بین لینک کانال تلگرام akhbar tecnolozh8 mahdi1345 مانکن دنیای سونیک yakendlux می‌نویسم از خودم saz-music animls